DRZWI ZEWNĘTRZNE CAL

Jesteś tutaj:

DRZWI ZEWNĘTRZNE CAL:

Dzięki zróżnicowanej stylistyce wszystkich dostępnych w naszej ofercie drzwi wejściowych, zwyczajne realizacje przekształcamy w niezwykle projekty. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy ofertę kilku kolekcji, zaskakujących bogactwem propozycji. Łączy je wspólna idea i koncept, a wyróżnia sposób realizacji oraz wykonanie.

Jesteśmy przekonani, że dzięki zastosowaniu wysokogatunkowych materiałów, nowatorskiej technologii oraz najwyższej estetyce wykonania, nasze drzwi będą całkowicie odpowiadać Państwa oczekiwaniom.

KOLEKCJA ARKTYCZNA

Kolekcja Arktyczna, to drzwi do domów energooszczędnych i pasywnych. Grubość skrzydła 90mm, trzecia uszczelka na obwodzie skrzydła i odpowiednie okucia pozwoliły uzyskać współczynnik Ud = 0,58 W/m2K (drzwi referencyjne sosnowe).

cal_arktyczna

KOLEKCJA LUKSUSOWA

Kolekcja Luksusowa, to drzwi dębowe o wzmocnionej konstrukcji, z bogatym wyposażeniem standardowym. Grubość skrzydła 65 mm, współczynnik izolacji cieplnej Ud od 1,3 W/m2K.

cal_klasyczna

KOLEKCJA KLASYCZNA

Kolekcja Klasyczna, to drzwi sosnowe lub dębowe w klasycznej konstrukcji ramowo – płytowej o grubości 65 mm i Ud od 1,3 W/m2K.

cal_klasyczna

KOLEKCJA NOWOCZESNA

Kolekcja Nowoczesna, to drzwi sosnowe lub dębowe w klasycznej konstrukcji ramowo – płytowej o grubości 65 mm i Ud od 1,3 W/m2K oraz płytowej o grubości 78 mm i Ud od 0,9 W/m2K.

cal_nowoczesna

KOLEKCJA RYCERSKA

Kolekcja Rycerska, to ciepłe drzwi sosnowe lub dębowe w nowoczesnej formie z elementami ozdobnymi z blachy nierdzewnej lub oksydowanego aluminium. Do drzwi oferujemy dopasowane kolorystycznie klamki, antaby i osłonki zawiasów. Grubość skrzydła 78 mm, Ud od 0,9 W/m2K.

cal_rycerska

KOLEKCJA LEKKA JAZDA

Oferta dla klientów poszukujących niedrogich drzwi, renomowanej firmy, które można otrzymać w czasie krótszym niż 2 tygodnie.

cal_lekka