OKNA ALSECCO VEKA

Jesteś tutaj:

OPTIMUM VE3

STANDARDOWE KOLORY

okna_alsecco_veka_ve3

INFORMACJE TECHNICZNE
Pakiety szybowe 24-52 mm
głębokość zabudowy 82 mm
rama 73 mm

STANDARD
Szyba Ug = 0.5 (EN 674)
uszczelka szara w białym
czarna w kolorach
okucie multi matic
klamka soul srebrna
osłonki srebrne
profil siedmiokomorowy
kolor ral zbliżony do 9016

Zobacz pełny rzut okna VE3 (PDF)

OPTIMUM VE2

STANDARDOWE KOLORY

okna_alsecco_veka_ve3

INFORMACJE TECHNICZNE
Pakiety szybowe 24-42 mm
głębokość zabudowy 70 mm
rama 67 mm

STANDARD
Szyba Ug = 1.0 (EN 674)
uszczelka szara w białym
czarna w kolorach
okucie multi matic
klamka soul srebrna
osłonki srebrne
profil pięciokomorowy
kolor ral zbliżony do 9016

Zobacz pełny rzut okna VE2 (PDF)

OKNO VEKA PerfectQuiet™

ze względu na swoje parametry jest produktem wyjątkowym. Właściwości siedmiokomorowych profili Softline 82 firmy Veka wyposażonych w potrójny system uszczelek produkowanych z wykorzystaniem najlepszych tworzyw oraz zastosowanie dwukomorowej laminowanej szyby dźwiękochłonnej pozwoliły nam na osiągnięcie niespotykanych współczynników akustycznych i termoizolacyjnych. System jest produktem unikalnym, będący bezkompromisowym połączeniem nieograniczonych możliwości aranżacji oraz najwyższych parametrów technicznych i użytkowych.

zapewniamy spokój…

 

 

Fabryka okien ALSECCO wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów wprowadziła do swojej produkcji OKNA DŹWIĘKOSZCZELNE. Jak pokazują badania pierwsze miejsce pod względem uciążliwości życia codziennego zajmuje hałas uliczny (70%). Jest to nasza autorska konstrukcja spełniająca najwyższe standardy w pochłanianiu dźwięków z zewnątrz.

W zależności od zastosowanego pakietu szybowego mieści się on w przedziale od 35 do 40 dB. Parametr ten wskazuje o ile mniej hałasu słyszymy wewnątrz pomieszczenia, w porównaniu do środowiska zewnętrznego.

Skrzydła i ramy w oknach PERFECTQUITE posiada grubość 82 mm i składają się na nią siedem dużych komór, zapewniających odpowiednią izolacje i stabilność. Przy produkcji okien stosuje się profile i najwyższej klasie A.